+90 (312) 441 0 650   
info@mesafon.com   
Kullanıcı Girişi   
ANA SAYFA HAKKIMIZDA ARAÇ SİGORTALARI YANGIN SİGORTALARI SAĞLIK SİGORTALARI TEKNE VE NAKLİYE SİGORTALARI SORUMLULUK SİGORTALARI MÜHENDİSLİK SİGORTALARI ÖZEL VE FİNANSAL RİSKLER SİGORTALARI TARIM SİGORTALARI HAVACILIK SİGORTALARI HAYAT SİGORTALARI VE BİREYSEL EMEKLİLİK EĞİTİM SİGORTALARI İLETİŞİM

HAKKIMIZDA

MESAFON SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ

2017 yılında kurulan MESAFON sigorta sektöründe yerini almaktadır. Sigorta Sektöründe teknoloji ilkesini benimseyen MESAFON, hizmet kalitesini ilke olarak edinmiştir.

Hizmet verdiğimiz süre boyunca müşterilerimizin memnuniyeti için çalışarak, onlar için değerli olanı en uygun fiyatlarla garanti altına alabilmek için çaba gösterdik, olası bir hasarda, hasarın zahmetsiz ve mümkün olan en az prosedürle geri kazanılması için hasar sürecinde de müşterilerimizi asla yalnız bırakmadık.

MESAFON; Elementer, Finansal, Hayat ve Sağlık Sigortaları alanında hizmet vermekte ve farklı şirketlere ait sigorta ürünlerinin teminat ve fiyat anlamında karşılaştırmalarını müşterilerine en hızlı ve en doğru biçimde sunmaktadır.

MESAFON Sigorta uzman kadrosuyla, çözüm odaklı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Hasar anında oluşturduğu özel organizasyon ve iletişimiyle müşteri mağduriyetlerini rakiplerine oranla daha kısa zamanda çözümlemektedir.

Değerlerimiz

- Satış öncesi ve satış sonrası hizmette her zaman müşterilerimizin yanında olmak
- Daima ulaşılabilir olmak
- Yenilikçi ve bu alanda öncü olmak
- Teknolojisi ile güven sağlamak
- Müşteri ve en önemlisi çalışanlarına eğitim ile destek olmak